Facebook Fan Sayısını Gösteren Sayaç: Fbox

Facebook Fan Sayısını Gösteren Sayaç: Fbox

Facebook fan sayısını gerçek zamanlı olarak gösteren sayaç Fbox ile fan sayınızdaki artışı hedef kitleniz ile anında paylaşabilirsiniz.

Fbox gerçek zamanlı olarak markaların Facebook beğeni sayısını göstermesi için tasarlanmış bir cihaz. Birkaç dakika süren kurulumun ardından dijital bir LED ekran aracılığıyla Facebook beğeni güncellemelerini gerçek zamanlı olarak görüntülemeye başlıyor. Ayrıca sayaç marka ve tüketici etkileşiminin devam etmesini sağlamak amacıyla tüketicilere ücretsiz Wi-Fi hizmeti de sunuyor.

Fbox, hedef kitlenin dikkatini çekebilecek resepsiyon ya da vitrin gibi bir yere yerleştirilebiliyor. Böylece insanlar bunun ne olduğunu merak ettiğinden ya da sayaçtaki değişimi görmek için Facebook’a giriş yaparak markanın sayfasını ziyaret edebiliyor. Ayrıca başkalarının Facebook’ta markanızı beğendiğine şahit olan insanların da sayfanızı beğenme olasılıkları artıyor.

 
Sayacın çalışmasını sağlayan, yakındaki kişilerin Wi-Fi erişimine imkan veren ve kullanıcılara marka tekliflerini ekran mesajları ile ileten ücretsiz bir uygulama da Fbox ile birlikte temin ediliyor. Uygulama, kullanıcıların Facebook’a giriş yapıp sayfayı beğenmelerinin ardından spesifik satış tekliflerinin sunulabilmesine de imkan veriyor.

İki tahta panelden oluşan Fbox’ın ön yüzünde Facebook fan sayısını gerçek zamanlı olarak gösteren LED ekran, arka yüzünde ise Fbox logosu, güç kaynağı ve ağ bağlantıları bulunuyor. İki panelin arasında ise bir Wi-Fi yönlendiricisi bulunuyor.

Fbox sınırlı bir süre için Indiegogo üzerinden 150 Euro karşılığında satın alınabilir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook’tan Anneler Günü Tavsiyeleri Touristica’nın Sosyal Medya Ajansı OnAdWorks Oldu →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.