Eyula Marketing House Moskova’da Ofis Açtı

Ajans Haberleri, Haberler 05 Eki 2020
Eyula Marketing House Moskova’da Ofis Açtı

Uluslararası reklamlarda sektörünün öncülerinden olan Eyula Marketing House, İstanbul ve Antalya’dan sonra Moskova ofisini açtığını duyurdu.

Başta Rusya ve BDT ülkeleri olmak üzere MENA, Amerika ve Avrupa pazarlarında prestijli markalara partnerlik yapan Eyula Marketing House; Moskova ofisiyle Rusya ve BDT bölgesindeki bağlarını güçlendirdi.

Moskova Ofisi aracılığıyla Rusya ve BDT ülkelerine yönelik reklamlarda markalara hızlı çözümler üretmeyi planlayan Eyula Marketing House, Türkiye pazarına girmek isteyen Rus firmalar ile işbirlikleri gerçekleştirecek.

Eyula Marketing House ayrıca dünyanın önde gelen mecraları mail.ru, vk, ok.ru platformları ile gerçekleştirdiği ortak projelerine de yoğunlaşmayı hedefliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İrem Terci, Hoops The Agency İle “Aramızda Kalsın“ ve “Bırak Dağınık Kalsın” Dedi Ünlü Dermokozmetik Markası Ducray’in Yeni Dijital Ajansı Diverseffect! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.