Evy Baby Global Sitesi Şimdi Türkçe!

Projeler, Web siteleri 05 Ara 2017
Evy Baby Global Sitesi Şimdi Türkçe!

Evy Baby kurumsal web sitesi www.evybaby.com; markanın global, Mısır, Irak, Rusya sitelerinden sonra şimdi Türkçe olarak yine adinteractive tarafından hazırlandı. Markanın tüm ülkelerdeki modern ve yenilikçi yüzü olan kurumsal web sitesinin orijinal tasarımı da yine adinteractive’e ait.

Türkiye’nin ilk dijital pazarlama ajansı olan ve 20 yıldır hayata geçirdiği yaratıcı projelerle başarısını sürdüren adinteractive, bu kez Evy Baby markasının Mısır, Irak ve Rusça sitelerinden sonra şimdi de yeni kurumsal Türkçe sitesini hazırladı.

adinteractive tarafından tasarlanan www.evybaby.com, markanın global ve yerel ofislerinin kurumsal web sitesi olarak birçok ülkede ve dilde hizmet vermeye devam ediyor. Evy Baby tarafından geliştirilen ürünler hakkında bilgilerin yanı sıra, hamilelik ve bebek bakımı ile ilgili de faydalı içeriklerin bulunduğu web sitesi; anne adayları ve annelerin aradıkları birçok şeyi bulacakları eşsiz bir kaynak.

Evy Baby kurumsal web sitesinde bulunan Anne Dünyası blogu; hamilelik, doğum öncesi ve sonrası süreçlere incelikle değinen makalelerin yanı sıra bebek bakımı ve gelişim süreçlerini de uzman bir yaklaşım ve bilgilendirici bir üslupla inceleyen makaleleriyle de annelerin destekçisi oluyor.

 
adinteractive hakkında:
adinteractive 1996 yılında kurulan Türkiye’nin ilk dijital pazarlama ajansıdır. Dijital dünyadaki 20 yıllık deneyimini sektörde standartları belirleyen interaktif pazarlama çözümlerine dönüştüren adinteractive aynı zamanda Türkiye’nin ilk “yeni nesil” reklam ajansıdır. adinteractive kendi bünyesinde bulundurduğu “akıllı” online medya planlama ve sadakat programı oluşturma birimi adsmrt, özgün içerik yaratım birimi addpls, marka yaratım birimi addbrnd ve sosyal medya yönetim birimi SosyoPath ile müşterilerine başta WEB olmak üzere birçok mecrayı kapsayan 360° hizmet ve çözümler üretmektedir. adinteractive sektördeki eşsiz deneyimiyle müşterilerine özel online pazarlama ve stratejik danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Bunun yanısıra dünya standartlarında web siteleri ve e-ticaret çözümleri, interaktif video ve 3D dijital prodüksiyon, mobil pazarlama çözümleri, interakif TV ve dijital outdoor platformlarına yönelik prodüksiyonlar adinteractive’in yetenekleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin ilk ve öncü interaktif ajansı olma özelliğine sahip olan adinteractive, teknik kadrosu, birikimi ve know-how’ının doğal bir sonucu olarak müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi ve 50’yi aşkın yerel ve uluslararası ödülle birlikte sektörün lider kuruluşu konumundadır. adinteractive hizmetlerinden yararlanabilmek ve daha fazla bilgiye sahip olmak için www.adinteractive.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Opioid İlaç Kullanımı, On binlerce İnsanı Öldürüyor Photoshop’ta İnsan Seçme İşlemi, Yapay Zeka İle Kolaylaşacak →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.