Evidea’dan Dijital Kampanya: Teslimat Savaşları

Evidea’dan Dijital Kampanya: Teslimat Savaşları

E-ticaret sektöründeki hızlı teslimat konusunu dijital bir kampanya ile ele alan Evidea “Teslimat Savaşları” ile bu maceraya takipçilerini de dahil ediyor.

İnternetten sık sık alışveriş yapanlar bilir; e-ticaret sitelerinin siparişleri zamanında, hatta en kısa zamanda alıcıya ulaştırması, alıcıların tercihleri açısından oldukça önemlidir. Son zamanlarda alışveriş siteleri arasında da bir rekabete dönüşen hızlı teslimat konusunu keyifli bir kampanya ile elen alan Evidea da takipçilerini çalışanlarının teslimat yarışında taraf olmaya davet ediyor.

Fevreka imzası taşıyan “Teslimat Savaşları” kampanyasında Evidea çalışanları en hızlı teslimatı yapabilmek için kıyasıya bir rekabete giriyor. Yarışma öncesi antrenman görüntüleri ve iddialı röportajları ile oldukça hırslı görünen yarışmacılar, Evidea’nın 10 bin metrekarelik deposunda siparişleri teslimata hazırlıyor.

İnternet kullanıcıları ise yarışmayı Teslimat Savaşları mikrositesi üzerinden takip ederek, kimin kazanacağı konusunda tahminde bulunabiliyor. Kazanan yarışmacıyı doğru tahmin edenler ise iPad, iPhone ve MacBook gibi ödülleri kazanma şansı elde ediyor.

 
Evidea dijital kampanyasına kullanıcıları da dahil ederek; siparişlerin hazırlanma sürecine dair güven yaratırken, hızlı teslimat konusunda da iddialı olduğunu hedef kitlesine gösteriyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← TEB Akıl Fikir Kampüsü: Beni Ne Patronlar İstedi Pepsi Max’tan Drone Kullanım Örneği: Friend Finder →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.