Evian Oyun Parkı

Evian Oyun Parkı

Evian oyun parkı aslında viral pazarlama amaçlı bir Facebook fotoğraf yarışması. Tabi önemli olan bu fotoğrafların, insanların çocukça poz verdikleri ve çocukluk hatıralarını hatırlatan fotoğraflar olması.

Konsept

Evian, her zaman saflık ve sadelik ile anılıyor. Bunu hayatımızla bağdaştırabilmenin en iyi yolu da çocukluğumuzun saflığını ve içimizdeki çocukça heyecanı kaybetmemek…

Ocak ayı boyunca Evian insanları çocukça eğlenceli ve çılgınca şeyler yapmaya teşvik ediyor. Taş, kağıt, makas, bebekleri giydirmek ya da uçurtma uçurmak gibi basit şeyler olabilir. Eğlenceli olduğu sürece ne olduğunu fark etmiyor.

Amaç, insanların içindeki çocukla eğlenebilmesi…

Çevirim dışı Katılım

Tüm sosyal medya kampanyası neredeyse Facebook üzerinden ilerliyor. Fakat, Evian daha samimi bir buluşma yerine ihtiyacı olduğunun farkında… Evian’ı tüketicilerle buluşturmalı ve Facebook’ta yürütülen bir kampanya gibi basit yolu seçen bir marka olarak algılanmamalı.

Evian oyun parkını yapmalarının sebebi de bu…

 Oyun Parkı Viral Reklam

 

 Evian Viral Reklam

Pembe salıncak, insanlar sallanırken, kar yağdıran bir makineye dönüşüyor. Ne kadar çok sallanırlarsa, o kadar çok kar yağıyor. Salıncağa binmek tamamen ücretsiz ve neredeyse salıncağı gören herkes sallanmış…

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Durex SOS Acil Kondom Servisi IPhone Uygulamaları İçin Arayüz Tasarım Aracı: POP →

Yazar Hakkında

Pelin Gülcan
Pelin Gülcan
ODTÜ Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği'nde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Pelin, DijitalAjanslar.com'un içeriklerini koordine ediyor ve sosyal medya iletişimini sürdürüyor.