Etohum SEO & SEM Konferansı

Etohum SEO & SEM Konferansı

Etohum tarafından internet şirketi kurmak isteyen genç girişimciler için düzenlenecek olan SEO & SEM Konferansı 31 Ekim’de Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

İnternet şirketi kurmak isteyen genç girişimcilere destek olan ve destekçileri bir araya getiren Etohum, 31 Ekim’de düzenleyeceği SEO&SEM Konferansı ile girişimcilere Arama Motoru Optimizasyonu ve Arama Motoru Reklamcılığı eğitimi verecek.

Girişimcileri SEO ve SEM konusunda bilgilendirmeyi amaçlayan konferansta Google Adwords Danışmanı Gizem Utku ve Teknokrasi Ajans’ın kurucusu Deniz Utku konuşma yapacak.

Konferansta arama motoru optimizasyonu ile site içi ve site dışı iyileştirmelerin yapılarak arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkmanın sağlanması, temel SEO değerlendirme raporunun hazırlanması ve eksiklerin tespit edilmesi ve site içinde yapılacak SEO hedefli projeler kurgulanması ve yönetimi üzerinde durulurken; arama motoru reklamcılığı ile ilgili olarak da site trafiğinin ve kullanıcı davranışlarının ölçümlenmesinden hedefler doğrultusunda bütçe ve maliyet yönetimine kadar birçok konuda eğitimler verilecek.

Konferans içeriği ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Brand Week Istanbul 2013 18. İTÜ Sektör Günleri "Bilişim Sektörü" →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.