Eticaret SEM Sektör Buluşmaları

Eticaret SEM Sektör Buluşmaları

Eticarette Sürekli Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilecek olan Eticaret SEM Sektör Buluşmaları, 22 Nisan tarihinde Doğuş Üniversitesi’nde e-ticaret sektörünün temsilcilerini ağırlayacak.

Eticaret ekosistemi içerisinde yer alan ve alanında uzman yirmibir firmanın sunum ve showları ile zenginleştirdikleri etkinlik 1000’ i aşkın eticaret firmasını bir araya getirmeyi hedefliyor. Özellikle sektöre yeni giren eticaret firmalarının geniş çaplı bilgi edinmesi ve sektördeki irili ufaklı bir çok firmanın yol haritasının belirlemek için hazırlanmış olan eğitimsel içerikler ve firma sunumları, Eticaret SEM (Eticarette Sürekli Eğitim Merkezi) etkinliklerinin de ilki olarak icra edilecek. Sektörün gelişmesi için gerekli olan tüm altyapılar, ürünler ve hizmetlerin firmalarca doğru algılanması ve kullanılması, hizmet ve ürün detaylarında dikkat edilmesi gereken püf noktaları ile birlikte dinleyicilere aktarılacak.

Konferans, seminer ve eğitim üçgeninde icra edilecek olan etkinlik, sektörde bu büyüklük ve tarzda yapılacak olan ilk buluşma olacak. Eticaret sitelerinin kısa vadeli hayatlarına, eğitimsel bir dokunuşla yeniden hayat vermeyi misyon edinen EticaretSEM’ in kurucusu Merter Özdemir’ e göre bu etkinlik sektörde yeniden canlanmanın başlangıcı olacak.

eticaret sem konuşmacılar

22 Nisan’ da Doğuş Üniversitesi’nde icra edilecek olan etkinliğe tüm eticaret firmalarının kurucuları ve yöneticileri davet ediliyor. Ücretsiz olarak düzenlenen bu etkinliklerin İstanbul’dan sonra birçok ilimizde de gerçekleştirileceğini, katılımcıların herhangi bir ücret ödemeyeceğini ve davetli olarak bu etkinlikler zincirinden faydalanabilecekleri belirtiliyor.

Sponsorların yanı sıra, Elektronik Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği, ENDEAVOR ve Doğuş Üniversitesi tarafından da desteklenen Eticaret SEM etkinlikleri 22 Nisan’da başlıyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yeni Medya ve Girişimcilik Konferansı 12. Altın Örümcek Halk Oylaması Sonuçlandı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.