Eti Karam, Sosyal Medya İletişimini mbsays’e Emanet Etti

Ajans Haberleri, Haberler 30 Eki 2017
Eti Karam, Sosyal Medya İletişimini mbsays’e Emanet Etti

Eti’nin en çok sevilen markalarından biri olan Eti Karam, 2010 yılında yapılan lansmanından itibaren bitter çikolata tadını, sevenlerinin damağında bıraktı. Dijital mecralarda bitter çikolata hazzını tüketici ile daha çok buluşturmayı hedefleyen Eti Karam, sosyal medya iletişimini 2011 yılından beri faaliyet gösteren mbsays’e emanet etti.

Eti Form ve Eti Sarı Bisiklet’in yaklaşık iki yıldır dijital iletişim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürüten mbsays, Eti Karam ile yaptığı iş birliğinin heyecanını yaşıyor. Dijital iletişim alanında 360 derece hizmet veren mbsays ile yeni bir dijital iletişim stratejisi sahiplenen Eti Karam, yeni sosyal medya mecraları ile takipçilerine ulaşmayı hedefliyor.

Pizza Hut, Abdi İbrahim İlaç, Allianz, Eczacıbaşı, Fakir Ev Aletleri, Multi Turkey, Hürriyet Kampüs, Vehbi Koç Vakfı gibi büyük markalarla başarılı işlere imza atan mbsays, Eti Karam ile bu başarılarına bir yenisini daha eklemeyi amaçlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook’ta Kullanılan Like Butonu, 10 Yılı Geride Bıraktı Stranger Things'in 2. Sezonunda İzleyiciyi 80’lere Götüren 6 Marka →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.