Etaşımacılık.com’un SEO & SEM Ajansı Kubix Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 09 Nis 2018
Etaşımacılık.com’un SEO & SEM Ajansı Kubix Oldu!

2012 yılında Borusan Lojistik tarafından kurulan ve yurt içi taşımacılığa inovatif ve dijital bir bakış açısı getiren etaşımacılık.com (eTA) SEO & SEM Ajansı olarak Kubix Digital’i tercih etti.

Yük sahibi KOBİ’ler ile bireysel nakliyecileri buluşturan Elektronik Taşımacılık Ağı (eTA), kendi geliştirdiği yazılım ve teknolojileri sayesinde sevkiyat taleplerine anında teklif vererek kullanıcılarına hızlı ve kolay bir online taşımacılık deneyimi yaşatıyor.

eTA, kamyon ve tır şöförlerine internet sitesi ve mobil uygulama üzerinden kolay ihale takibi, tahsilat güvencesi, geri dönüşte yük bulma imkanı ve iş bulma sürekliliği sağlıyor. Yük sahiplerine ise sigorta, zamanında teslimat ve en iyi fiyat garantisi ile parça ve komple yük taşıma imkanı ile eTA’nın gelişmiş teknoloji kullanımları sayesinde yüklerini kolayca takip imkanı sunuyor. Bu sayede eTA taşımacılık sektörünü dijitalleştirirken, yük ve araç sahiplerine de zaman ve masraflardan tasarruf etme imkanı sağlıyor.

Borusan Lojistik güvencesi ile 81 ilde taşıma hizmeti, 7/24 destek, en iyi fiyat ve zamanında teslimat güvencesi veren eTA, Kubix Digital’in SEO, SEM ve ASO hizmetleri ile markanın dijital platformlardaki performansını holistik bakış açısı ile güçlendirmeyi hedefliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook’un Reklamsız Versiyonu mu Geliyor? Coral Travel ajansını seçti: TAXIMPRO →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.