Ersa Saat SEM Çalışmaları İçin Sempeak İle Anlaştı

Ajans Haberleri, Haberler 30 Eyl 2014
Ersa Saat SEM Çalışmaları İçin Sempeak İle Anlaştı

Ersa Saat, arama motoru pazarlaması alanında çözüm ortağı olarak Sempeak ile çalışmaya başladı.

“Tıklamaları kara dönüştürün!” mottosuyla hareket eden Sempeak, bundan sonraki süreç içerisinde Ersa Saat’e Google AdWords konusunda stratejik danışmanlık verecek. 1985 yılından bu yana saat sektöründe faaliyet göstermekte olan ERSA; Bulova, Casio, Danish Design, Harley Davidson, Just Cavalli, Pierre Cardin, Puma, Sector, Swiss Military ve Ferre Milano saat markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

ERSA, temsilciliğini yaptığı tüm markalarının uluslararası pazarlama stratejilerini Türkiye’de de uygulayarak, en son modellerini dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye’ye getirerek, yetkili bayileri aracılığı ile tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Sempeak‘in performans pazarlaması tarafında danışmanlık verdiği firmalar arasında Boyner, Intersport, Morhipo, Canon, Milliyet Emlak, DAP Yapı gibi birçok farklı sektörden markalar da bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BNP Paribas Cardif Türkiye’nin Dijital Ajansı C-Section Oldu Google Yeni Mobil Reklam Formatlarını Tanıttı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.