Erken Teşhis İçin Pembe Korna Çalıyoruz

Erken Teşhis İçin Pembe Korna Çalıyoruz

Dünya otomotiv devlerine 41 yıldır korna üreten Seger, 2 yıldır olduğu gibi bu yıl da meme kanseri farkındalığını artırmak adına “Pembe Korna” üretti.

“Meme Kanserine Farkındalık” ayı olarak ilan edilen Ekim ayı özelinde, meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için Seger markası bu yıl da “Pembe Korna”larını üretim bandından çıkarıyor.

“Erken Tanı Hayata Sarıl” sloganıyla üretilen kornaların satışından elde edilecek gelir, kanserli hastaların tedavisine destek olmak için geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da “Bursa Kanserle Savaş Derneği”ne bağışlayacak.

Seger yetkilileri “Pembe Korna” satın alarak destekte bulunmak isteyenleri www.segerauto.com adresinde yer alan “Pembe Korna” satış linkine bekliyorlar.

Kogital iş birliği ile hazırlanan Seger “Pembe Korna” tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Clockwork İçin Küçük, Gamer Dünyası için Büyük Bir Adım! Dräger, VR Etkinliğini BCWorks İle Buyaka AVM’de Gerçekleştirdi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.