Erikli’den Anlamlı Reklam Kampanyası: #İyilikKaynağı

Erikli’den Anlamlı Reklam Kampanyası: #İyilikKaynağı

Öyle garip bir günlük yaşam ki bizimkisi! İyiliği seviyoruz ama iyiliğe hasretiz. İyilik dedin mi mangalda kül bırakmıyoruz ama bir yandan iyilik ortalarda pek görünmüyor ki, onu çok özlüyoruz.

Erikli, tam da bu yüzden, modern hayatın zorluklarıyla boğuşan bizlere, aradığımız mutluluğun #İyilikKaynağı’nda olduğunu anlatıyor. Çünkü aklımızı ve kalbimizi günlük problemlerle doldurup unuttuğumuz o iyilik aslında bize çok yakında. Uludağ’da, tek kaynaktan çıkan ve Türkiye’nin dört bir yanına dağılan Erikli, herkesi mahallesinin iyilik kaynağı mahalle bakkallarına çağırıyor; bizi gizli kahramanımız Bakkal Hayri Amca ile tanıştırıyor. “İyilik kaynağı”nın bir anlamda lansmanını yapıyor. Yıl boyunca sürecek kampanyanın gelecek aşamalarıyla da, “iyilik” temasını daha da bilinir hale getirmeyi hedefliyor.

Proximity İstanbul imzası taşıyan kampanyanın başlangıcını müjdeleyen iki filmin yönetmenliğini Dual üstlendi. Prodüksiyon şirketi ise Kozmik Film.

“Hadi sen de hatırla onları. #İyilikKaynağı hemen orada, daima yanında.” sloganı ile yayınlanan reklam filmlerini aşağıda izleyebilirsiniz.

 

 
Künye:

Reklamveren: Erikli
Reklamveren Yetkilisi: Tolga Ünvan, Gözde Akyıldız, Beste Kiper, Funda Akaydın
Reklam Ajansı: Proximity İstanbul
Kreatif Direktör: Erdinç Mutlu
Stratejik Planlama: Harun Yücesoy
Yaratıcı Ekip: Onur Demirpençe, Yener Çevreli, Yasin Çatılı, Aykut Akıncı, Onur Ada,
Marka Yöneticisi: Can Baykal
Sosyal Medya Ekibi: Bilal Gül, Gizem Batmaz
Prodüksiyon Şirketi: Kozmik Film
Prodüksiyon Ekibi: Umut Tangör, Selin Ceylan
Yönetmen: Dual

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ebebek’ten “Büyüyünce Ne Olacak” Sorusuna Yanıt Burgan Bank Web Sitesi Yeni Yüzüyle Yayında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.