Erdemir Grubu’nun Dijital Ajansı Gri Creative Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 16 Mar 2015
Erdemir Grubu’nun Dijital Ajansı Gri Creative Oldu!

Hizmet verdiği markaların dijital stratejilerini; deneyim, altyapı, uzman ekip ve yenilikçi yaklaşımıyla oluşturan Gri Creative, Erdemir Grubu ve çatısı altındaki altı şirketi müşteri portföyüne kattı.

Gri Creative, Türkiye’nin demir-çelik gücü Erdemir Grubu’nu müşteri portföyüne ekledi. Bütünleşik pazarlama çözümlerinin çok ödüllü ajansı Gri Creative, bundan böyle sektöründeki 50. yılını kutlayan Erdemir Grubu’nun dijital varlıklarını yönetecek.

İlk olarak Erdemir Grubu’nun çatı web sitesini hayata geçiren Gri Creative, ilerleyen günlerde altı grup şirketinin daha web sitelerini hazırlayacak. Erdemir Grubu’nun sosyal medya iletişimini de Gri Creative yürütecek.

Erdemir Grubu Dijital Ajansı Gri Creative oldu

Dijital dünyaya yatırım yapan markaların stratejik çözüm ortağı ajans hakkında daha fazla almak bilgi almak için Gri Creative web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Linkedin, İnsan Kaynakları Girişimi Careerify’ı Satın Aldı! Mvmdigital’den 6. Yılına Özel Oyun Uygulaması →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.