Enza Home’un SEO Ajansı Sempeak Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 21 Eki 2015
Enza Home’un SEO Ajansı Sempeak Oldu

Yataş Grup’un yeni yaşam formları yaratmak için beğenilere sunduğu konsept markası Enza Home SEO çalışmaları için Sempeak’i tercih etti.

Yurtiçinde ve yurtdışında toplam 125 mağazasında mobilyadan aksesuara, yataktan baza-başlığa, renkli ev tekstili ürünlerinden yastık yorgana kadar 2000’e yakın farklı ürün çeşidini tüketicilerle buluşturan Enza Home’un dijital pazarlama yöneticisi Can Besen; “EnzaHome.com.tr ile çevrimiçi dünyada hedef kitlemize daha kısa zamanda ve doğru bir şekilde ulaşabilmek için Sempeak’in uzmanlığından destek almaya karar verdik” dedi.

Sempeak’in arama motoru pazarlaması alanında danışmanlık verdiği firmalar arasında Canon, Konyalı Saat, Greyder, Leitz, Bosch-Siemens grubu gibi farklı sektörlerden önemli markalar bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Avrupa’nın En Girişimci Kenti Londra! Dijital Reklam Yatırımları Yılın İlk Yarısında Yüzde 21,3 Arttı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.