Enza Home Reklamının Etkisi Youtube Yorumlarına Yansıdı

Enza Home Reklamının Etkisi Youtube Yorumlarına Yansıdı
Enza Home, #EnGüzelAşklara etiketiyle yayınladığı reklam filmini küçük bir hamleyle Youtube yorumlarına taşıdı. Enza Home,  Sevgililer Günü için “aşkı” konu alan bir imaj reklam filmine imza attı. “En Güzel Aşklara” adıyla yayınlanan film, modern ve yüksek standartlara sahip bir erkeğin kalabalıklar içindeki yalnızlığını anlatıyor. Hayatındaki küçük detayların yaşanmışlıkları hatırlatması sonucu her şeyi geride bırakarak yola çıkan erkek, filmin sonunda şehrin gösteriş ve lüksünden uzak sade bir yaşamı tercih etmiş olan aşık olduğu kadına kavuşuyor.
  Mutlu sonla biten film, yansıttığı içgörü ve görsel kalitesinin yanı sıra bir de kullanılan müzik ile dikkat çekiyor. Filmde herkese aşkı hatırlatacak bir detay vurgusu yapılırken arka planda Iyeoka’nın Simply Falling parçası çalıyor. Filmi izleyenler ve şarkıyı beğenenler de dolayısıyla Iyeoka’nın aşağıdaki klibine geçiş yapıyor.
  Enza Home ise tam da burada küçük bir hamle yapmış ve Iyeoka’nın official videosunun altına “Bizim reklamdan gelenler? #EnGüzelAşklara” şeklinde bir yorum yazmış. Kullanıcıları etkileşime teşvik eden bu başarılı hamle sonucu gelen yorumlar oldukça dikkat çekici. enza-home-youtube-en-guzel-asklara Bu arada hakkını vermek adına projenin diğer detaylarını da atlamayalım: Reklam filminin 3 gün süren çekimleri Çavuşbaşı ve Anadolu Feneri’nde yapılmış. A Graphic Design tarafından hayata geçirilen reklam filmini Levent Onan yönetirken, yapımcılığını ise Oğuzhan Başoğlu üstlenmiş. Enza Home sosyal medya hesapları üzerinden #EnGüzelAşklara hashtagi ile iletişiminin süreceği reklam filmi markanın Facebook, Instagram ve Youtube hesaplarından paylaşılıyor. Film ayrıca televizyon ve sinemada  da izleyicilerle buluşuyor.
Etiketler: