Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2015

Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2015

Bu yıl ikincisi düzenlenecek Eğitim Teknolojileri Zirvesi eğitim ve teknoloji sektörü ile eğitim, iş dünyası ve medyayı bir araya getirecek.

2014’te Yıldız Teknik Üniversitesi’nde ilki düzenlenen Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nin ikincisi 14 Mart 2015’te Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Geçen sene olduğu gibi bu yıl da eğitim ve teknoloji sektörü ile eğitim, iş dünyası ve medyayı biraraya getirecek olan etkinlikte, yurt içinden ve yurtdışından birçok konuşmacı sunumlarıyla yer alacak.

Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde 50’den fazla konu hakkında panel, workshop ve proje sunumları gerçekleştirilecek. Etkinliğe Prof. Dr. Ziya Selçuk, Prof. Dr. Kürşat Çağıltay, Doç. Dr. Steve Wheeler, Dr. Gary Motteram, Shelly Sanchez Terrell, Doç. Dr. Şirin Karadeniz, Doç. Dr. Tufan Adıgüzel, Doç. Dr. İlhan Varank, İsmail Hakkı Polat, Ufuk Tarhan ve Kayhan Karlı’nın aralarında bulunduğu 60’a yakın alanında uzman konuşmacı katılacak ve eğitim teknolojileriyle ilgili deneyimlerini katılımcılarla paylaşacaklar. Ayrıca Doç. Dr. Tufan Adıgüzel önderliğinde kurulan ETZ Öğrenci Akademisi projesi aracılığı ile öğrenciler projelerini sunma fırsatı bulacaklar.

Düzenlenecek oturumlar arasında Engelsiz Bilişim, Eğitimde Fark Yaratan Kadınlar (ELT Ladies in EdTech), Sosyal Medya oturumları ile CoderDojo ve Maker Hareketi etkinlikte yer alacaklar. Etkinliğin sosyal sorumluluk ayağında ise Umut Çocukları Derneği’ne yardım yapılacak ve engellilere yönelik bağış toplanacak.

Konuşmacı sayısı ile birlikte katılımcı kontenjanının da artırıldığı Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde geçtiğimiz yılın en ilgi çeken konuşmacısı hologram teknolojisi ile sunum yapan ünlü fizikçi Albert Einstein olurken, bu yıl ise Graham Bell katılımcıların oyları ile holografik konuşmacı seçildi.

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi ve katılım için Eğitim Teknolojileri Zirvesi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mixx Awards Türkiye 2014 Ödülleri Sahiplerini Buldu! ADhere Reklamcılık Günleri 2015 →

Yazar Hakkında

Dilek Kızılırmak
Dilek Kızılırmak
Kadir Has Üniversitesi, Reklamcılık Bölümü ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Dilek, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.