egegen’in Tarzı Alfemo!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Şub 2019
egegen’in Tarzı Alfemo!

Özgün ve trend tasarımlarıyla dünya mobilya sektörünün en önemli markalarından Alfemo’nun dijital ajansı egegen oldu.

Türkiye’de ve dünyada 150’ye yakın bayisi, 5 kıtada 60’ı aşkın ülkeye yayılmış olan 31 konsept mağazası ve 105 satış noktasıyla hizmet veren Alfemo’nun web sitesi ve dijital danışmanlık & strateji geliştirme çalışmalarından egegen sorumlu olacak.

Çalışmalara hızlı bir şekilde başlayan egegen; öncelikle Alfemo’nun web sitesini yeniden tasarlarken, egegen’in geliştirdiği güçlü, esnek, modern ve modüler içerik yönetim sistemine entegre edildi. Kusursuz navigasyon yapısıyla hazırlanan web sitesiyle kullanıcılar; koleksiyonlara, Alfemo bayilerine, kurumsal bilgilere, ürün kataloglarına ve blog sayfasına kolayca ulaşabiliyor.

Sonuç odaklı yaratıcı işler üreten egegen, 20 yıllık tecrübesiyle; E.C.A., SEREL, Elginkan Topluluğu, Özsüt, Lezita, Bambi Yatak, Espressolab, Kristal Yağları, Kids&Teens, Tespo, Magmaweld, Fide, Asmira Group, Dermadolin, Arkas Turizm, Yatsan, Uğur Derin Dondurucu gibi sektörün önde gelen markalarına hizmet vermeye devam ediyor.

egegen; Alfemo yeni web sitesini kendi sosyal ağlarında yayınladığı video ile duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bilge Adam Sosyal Medya Ajansını Tercih Etti Dünyaca Ünlü Çikolata Devi Barry Callebaut Ahtapot Sosyal Medya İle Anlaştı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.