Ege Fren, Dijital Pazarlama Ajansı Olarak egegen’i Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 26 Oca 2018
Ege Fren, Dijital Pazarlama Ajansı Olarak egegen’i Seçti!

Bayraktar Grubu ve dünyanın önde gelen otomotiv teknoloji şirketlerinden Meritor ortaklığında faaliyet gösteren Ege Fren tüm dijital pazarlama çalışmaları için egegen’i seçti.

egegen; Ege Fren’in sosyal medya yönetimi, içerik ve konsept üretimi, proje geliştirme, web sitesi gibi tüm dijital iletişim süreçlerinden sorumlu olacak. 1987’den beri otomotiv ana sanayi için fren, fren alt parçaları ve işlemeli otomotiv parçaları üreten Ege Fren, yurtiçi ve yurtdışında global markaların tedarikçisi ve lisanslı üreticisi konumunda bulunuyor. Otomotiv ana sanayinin yanı sıra yenileme pazarında da hizmet veren kuruluş, yedek parça organizasyonu ile yurtiçi ve yurtdışındaki hedef pazarlara da ulaşıyor.

Dijital pazarlama alanında müşterilerinin beklentilerine yönelik yaratıcı ve hızlı çözümler sunan egegen; E.C.A., Serel, Elginkan Holding, Sinpaş, Baydöner, Amway Türkiye, Bambi Yatak, Uğur Derin Dondurucu, Yatsan, Altınyunus Hotel &Resort, Dermadolin, Sismak gibi güçlü markaların yer aldığı portföyüne yenilerini ekleyerek hızla büyümeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Twitter Fotoğraf Kırpma Özelliğini Geliştirdi CRM Medya’nın Yeni COO’su Ömer Güran →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.