Eczacıbaşı Konuyu Değiştirip, Kültür ve Sanata Getirmek İstiyor

Eczacıbaşı Konuyu Değiştirip, Kültür ve Sanata Getirmek İstiyor

Öğrencilerinin kültür-sanat etkinliklerine katılmasına destek veren Eczacıbaşı, “Konuyu Değiştir” kampanyasıyla, gençlerin kültür-sanat konuşmasını istiyor.

Eczacıbaşı Topluluğu,75. yılını kutladığı 2017 yılında, 18-25 yaş arası 1.000 üniversite öğrencisine 250 TL değerinde İKSV Kültür Sanat Kart hediye etti. İKSV Kültür Sanat Kart hediyesine kavuşmak için, Türkiye’nin dört bir yanındaki 173 üniversiteden 64.711 kişi başvurdu.

Başvuruların %68’i İstanbul’dan, %32’si İstanbul dışı şehirlerden yapıldı. Çekiliş sonucunda, İstanbul’dan 683, İstanbul dışından 317 üniversite öğrencisi İKSV Kültür Sanat Kart sahibi oldu.

Eczacıbaşı, 2018 yılında da yine 1.000 üniversiteliye İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde geçerli olacak 250 TL değerinde İKSV Kültür Sanat Kart hediye edecek.

Öğrencileri Instagram Hikayeleri, ambulans sireninin nasıl çaldığı ya da metrobüs hakkında yapılan konuşmaları bir kenara bırakıp, kültür sanattan konuşmaya davet eden Eczacıbaşı, “İKSV Kültür Sanat Kart ile Konuyu Değiştir” kampanyasını hazırlamak için Rafineri’yle iş birliğine gitti.

Eczacıbaşı Topluluğu, ‘Instagram Story’, ‘Siren’ ve ‘Metrobüs’ isimli 3 reklam filminden oluşan seriyle, 2018’de de İKSV desteğiyle gençlerin kültür sanatla iç içe olmasına yardımcı olacak.

 

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Evdekolay.com TAXIMPRO İmzasıyla Yayında! H&M’e Bir Darbe de Annelerden Geldi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.