Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri’nin Yeni Web Sitesi, Pixelplus İmzasıyla Yayında

Projeler, Web siteleri 25 Kas 2016
Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri’nin Yeni Web Sitesi, Pixelplus İmzasıyla Yayında

Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri’nin yeni web sitesi, dijital reklam ajansı Pixelplus tarafından tasarlandı ve yayına alındı.

Yaşam kalitesini artıran hijyen ürünleriyle sadece yerel değil global pazarda da gücünü kanıtlayan Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri’nin dijital dünyadaki konumlandırmasını lokal ve global olarak güçlendirmeyi hedefleyen yeni web sitesi Pixelplus imzasıyla yayında.

Markanın farklı hedef kitlelere seslenen ürün segmentlerini hem kurumsal hem bireysel kullanıcılara rafine bir akışta anlatarak, dijital kanallardan gelen satış oranlarını artırmayı hedefleyen yeni web sitesi, kullanıcıların sitedeki aksiyon kararlarını görsellerle desteklenen navigasyonu ile kolaylaştırıyor. Uzun filtreleme alanlarındansa sekmeler, alt sayfalara bölmek yerine, kaydırarak incelenen sayfa yapısı tercih edilerek tasarlanan web sitesi mobil dünyayla uyum sağlıyor.

Geliştirilen tüm bileşenlerinde kullanıcı deneyimini merkezde tutan www.eczacibasihijyen.com.tr  markanın dünya standartlarındaki ürünlerinin yeni evi.

eczacibasi-hijyen-urunlerinin-yeni-web-sitesi

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← McDonald’s’ın Yeni Reklam Yüzü Juliette İle Tanışın Yapı Kredi’nin Absürt Reklam Serisi: Techno Ve Cash →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.