Dünyayı Değiştiren Kadınlar Reebok Kampanyasında Buluştu

Dünyayı Değiştiren Kadınlar Reebok Kampanyasında Buluştu

Reebok’ın son kampanyası “Be more human”, dünyanın pozitif yönde değişmesine katkıda bulunan birçok kadını bir araya getirdi.

Global spor ürünleri markası Reebok, dünyanın pozitif yönde değişmesine yardım eden pek çok ünlü ve başarılı kadının yer aldığı “Be more human” kampanyasını, Venables Bell & Partners iş birliğiyle yarattı.

Kampanya yüzü olarak müzik dünyasının ünlü ismi Ariana Grande, oyuncu Gal Gadot, model Gigi Hadid, kendilerinin en iyi halini ortaya çıkarmak için uğraşan başarılı atletler Danai Gurira, Nathalie Emmanuel ve Katrin Davidsdottir’in yanı sıra, çeşitli organizasyonlar kurarak kadınların tarih yazmasına önayak olan Women’s World of Boxing’in kurucusu Reese Scott, Women’s Strength Coalition’ın kurucusu Shannon Kim Wagner, Movemeant Foundation’ın kurucusu Jenny Gaither ve Camel Assembly’nin kurucusu Yelda Ali seçilmiş.

Reebok, bu kampanyayla yalnızca kadın odaklı bir marka mirası taşımasını öne çıkarmıyor, daha da önemlisi diğer kadınlara ilham veren güçlü kadınları ve sesleri kutluyor.

Kadınların söyledikleri karakteristik sözler ve iletmek istedikleri mesajlara kampanyada kalın grafik harflerle yer verilmiş. Tüketiciler, bu güçlü kadın figürleriyle kampanyaya ait web sitesi yoluyla buluşabiliyor ve kadınları değiştiren organizasyonlarına nasıl katılabileceklerini öğrenebiliyor.

Kampanyanın desteklediği Movemeant Foundation ve The Women’s Strength Coalition için 2 ayrı tişört tasarımı da yapılmış. Tişörtlerin üstünde kampanyadaki kadınların ilham veren mesajları yer alıyor. 15 Temmuz-31 Aralık arasında satışta olacak bu tişörtlerden kazanılan gelirin tamamı, eşit şekilde bu organizasyonlara değiştirecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← KFC’den Tavuk Parçası Şeklinde Banyo Topu McDonald’s’dan 90’ları Sevenler İçin Retro Giysi Koleksiyonu →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.