Dünyagöz’ün Yeni Mobil Uygulaması Yayında!

Mobil Uygulamalar, Projeler 25 Şub 2016
Dünyagöz’ün Yeni Mobil Uygulaması Yayında!

Göz sağlığı alanında 17 yıldır hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, yenilenen iOS ve Android tabanlı mobil uygulaması ile müşterilerinin cebinde. 

Happy Digital tarafından yenilenen uygulama ile Dünyagöz’ün uzman doktor kadrosuna ulaşmak artık çok kolay. Uygulama üzerinden Dünyagöz’ün tüm doktor, şube ve sosyal medya hesaplarına erişilebiliyor, online olarak randevu alınabiliyor.

Göz testlerinden, göz sağlığı ile ilgili merak edilen tüm bilgi ve tedavi yöntemlerinin yer aldığı uygulamada müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için ilaç ve lens hatırlatmaları da düşünülmüş.

Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun mobil uygulaması App Store ve Google Play Store’dan indirilebiliyor.

dünyagöz mobil uygulaması

Müşterilerine mutlu işler sunmayı hedefleyen Happy Digital pek çok mobil ve sosyal medya uygulamaları geliştirmenin yanı sıra bu platformların yönetimi ve iletişimi süreçlerinde de hizmetlerini sürdürüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türk Hava Yolları “4 Mevsim Balkanlar - Kış” Kampanyası McDonald’s'tan Gerçek Zamanlı Billboard Çalışması →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.