Dropbox’ın Yaratıcılık Dolu Reklam Filmi: Creative Freedom

Dropbox’ın Yaratıcılık Dolu Reklam Filmi: Creative Freedom

Dropbox yayınladığı ilk marka reklamı “Creative Freedom” ile yaratıcıları özgür olmaya davet ediyor.

Dünyanın en popüler bulut tabanlı dosya barındırma platformu Dropbox, yayınladığı ilk reklam kampanyasında yaratıcı insanların çalışmalarını nasıl kolaylaştırdığına vurgu yapıyor. 72andSunny tarafından hazırlanan TV reklamında Dropbox; aralarında Imperial College London araştırmacıları, tasarımcı Barber Osgerby, fotoğrafçı Yuki Sugiura, data sanatçısı Marcin Ignac ve yemek tasarımcıları Bompas&Parr’ın da olduğu 100 yaratıcı ismin zihninden ve ofisinden sahneler sunuyor.

 
Ekip çalışmasını ve sınırsız yaratıcığı teşvik eden reklam filmi gazeteciler, modacılar, mimarlar gibi özel toplulukları hedefleyecek ve TV’nin yanı sıra radyo spotu, basılı reklam, dergi, outdoor gibi farklı mecralarda da entegre olarak yayınlanacak.

Birden fazla mekanda geçen reklam filminin çekim aşaması da Dropbox’ın sunduğu hizmete gönderme yaparak; her yerde, herkesle ve her şekilde yaratıcı olunabileceğini vurguluyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← MetLife "Basketbolun Gizli Kahramanları" Reklam Serisi McDonald’s Apple Gibi Reklam Yaparsa… →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.