Dräger, VR Etkinliğini BCWorks İle Buyaka AVM’de Gerçekleştirdi!

Dräger, VR Etkinliğini BCWorks İle Buyaka AVM’de Gerçekleştirdi!

Dräger, BCWorks ile yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza attı!

BCWorks Creative and Technology Agency ve Dräger sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Buyaka AVM’de binlerce insanla buluştu.

Dräger, “Doğru Maske Hayat Kurtarır” odağında gerçekleştirdiği sanal gerçeklik oyunu etkinliğinde, keyifli bir atmosfer yaratılarak, zorlu çalışma koşullarında doğru maske seçiminin insan sağlığına etkileri konusunda farkındalık yaratmayı başardı.

Marangozhane, kaynak atölyesi ve boya atölyesinin canlandırıldığı oyunda her bir tesiste, yapılan işe uygun olarak gaz ve toz çıkışı yapıldı ve her oyuncu en kısa sürede ortama uygun maskeyi takarak solunumunu korumaya çalıştı.

Yaş aralığı fark etmeksizin herkesin katılım sağladığı etkinlikte, VR oyununda en yüksek skoru yapan kişiye Ipad mini hediye edilirken, her katılımcı için ise TEMA Vakfı’na bir fidan bağışında bulunuldu.

Projenin baştan sona tasarım ve uygulama sürecini yöneten BCWorks Creative and Technology Agency, açık hava reklamcılığında yıllardır süren başarısını, yeni bir sosyal sorumluluk projesi ile sürdürdü.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Erken Teşhis İçin Pembe Korna Çalıyoruz Hummel Aybüke Pusat İş Birliği İle Kendi Kararlarını Vermeye Davet Ediyor. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.