Doritos’tan 1 Milyon Dolar Ödüllü Reklam Yarışması

Doritos’tan 1 Milyon Dolar Ödüllü Reklam Yarışması

Doritos Crash The Super Bowl adlı 1 milyon dolar ödüllü reklam yarışması bu yıl Türkiye’den yapılacak başvuruları da kabul ediyor. 

Doritos, 2007 yılından bu yana amatör yapımcıları, Amerikan Futbol Ligi’nin sezon finali olan Super Bowl sırasında yayınlanmak üzere kendi Doritos reklam filmlerini çekmeye davet ediyor. Bu reklamlar, çekildiği şekliyle değiştirilmeden yayınlanıyor ve yarışma yalnızca amatörler değil profesyonellerden de büyük ilgi görüyor.

Daha önceki yılların aksine, önümüzdeki Super Bowl’da Türkiye’den başvurular da kabul ediliyor. Türkiye’den de yoğun başvuru yapılacağını düşündüğümüz yarışmanın katılımcıları aynı anda birçok fırsata erişmek için yarışacak. Kazanan iki reklam dünya çapında televizyonlarda yayınlanacak. Tüketicilerden en fazla oy alan reklamın yaratıcısı ise 1 milyon dolar değerindeki büyük ödüle ve Hollywood’da bulunan Universal Pictures stüdyolarında bir yıl boyunca çalışma şansına sahip olacak.

12 Kasım’a kadar devam edecek başvurular arasından finale kalacak 10 reklam aralarında Elizabeth Banks’in ve profesyonel reklamcıların da bulunduğu jüri üyeleri tarafından belirlenecek yarışmanın tanıtım videosunu aşağıda görebilirsiniz.

 
Tüm finalistlerin ödül kazanacağı Crash The Super Bowl yarışmasına katılmak ve 1 milyon dolar kazanma şansı elde etmek isterseniz buradan başvuru yapabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Felis’te Yaratıcılık Ve Dijital Kategorisi Ödülleri Sahiplerini Buldu Dijital Ajanslar İçin Bulut ve Hosting Çözümleri Etkinliği →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.