Doria Hotel Bodrum Dijital Dönüşümünü Tamamladı

Projeler, Web siteleri 06 Tem 2015
Doria Hotel Bodrum Dijital Dönüşümünü Tamamladı

Doria Hotel Bodrum, en yeni trendlere uygun olarak tasarlanan mobil uyumlu ve kullanıcı dostu yeni web sitesini yayına aldı.

Türkiye’nin lider kuruluşları arasında yer alan Makyol Grubu’na ait Doria Hotel Bodrum, misafirlerine daha kullanıcı dostu bir deneyim sunmak ve bilgi erişimini kolaylaştırmak için web sitesini yeniledi. Türkiye’de pek çok başarılı projeye imza atan Medyasoft tarafından tasarlanan sitede ziyaretçilerin sıkılmadan gezip istedikleri bilgiye kolayca ulaşabilmeleri sağlandı. Geniş fotoğraf arşiviyle ziyaretçilere otel ve çevresindeki gezilecek mekanlar hakkında kolaylıkla fikir sahibi olma fırsatı sunuldu.

Proje Yöneticisi Volkan Ünalan, “Ege mimarisiyle dekore edilmiş oda ve süitlerinde sadelik ve konforla misafirlerini ağırlamak için sabırsızlanan Doria Bodrum’un dijital dönüşümünde de artık Medyasoft imzası var. Doria Hotel Bodrum sitesi, akıllı telefon ve mobil cihazlardan siteye bağlanabilmeyi ve sitedeki içerikleri rahatlıkla görebilmeyi sağlayan yeni programlama diliyle hazırlandı. Site altyapısında var olan responsive design sayesinde otel misafirleri, zaman ve mekandan bağımsız olarak siteye ulaşabiliyorlar. Ayrıca, site ziyaretçileri Tripadvisor sitesine yapılan gezgin yorumlarını site üzerinden anlık olarak görebilme imkanına kavuştu” dedi.

doria hotel bodrum

Doria Hotel Bodrum’un Medyasoft tarafından yenilenen web sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Volkswagen’den Dijital İçerik Kampanyası: The Tough Sell GENPA’nın Yeni Web Sitesi Yayında →

Yazar Hakkında

Dilek Kızılırmak
Dilek Kızılırmak
Kadir Has Üniversitesi, Reklamcılık Bölümü ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Dilek, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.