Domino’s, Pizzaların Bozuk Yollarda Zarar Görmesini İstemiyor

Domino’s, Pizzaların Bozuk Yollarda Zarar Görmesini İstemiyor

Pizzaların yollardaki çukurlardan dolayı zarar görmemesini isteyen Domino’s, Amerika’daki bozuk yolları asfaltlama kampanyası başlattı.

Domino’s, Amerika’da eve götürülmek üzere restorandan alınan bir numaralı pizza markası. Şimdiye kadar, eve götürülen pizzanın başına bir şey gelir ve zarar görürse, pizzanın yeniden yapılmasını öngören bir sigorta uygulanıyordu. Dominos bunu bir adım öteye taşıdı ve eve hem müşterilerin hem de satın aldıkları pizzanın güvenle gitmesini sağlamak için “Paving For Pizza” kampanyasını hazırladı.

CP+B imzalı kampanyayla, şimdiye kadar Burbank, Milford, Delawarel Bartonville, Texas, Georgia gibi şehirlerde yollarda açılan 50 çukur kapatıldı. İnsanlar, kampanya için açılan ve çukurlu yollarda pizzaların başına ne geldiğini görebildikleri pavingforpizza.com sitesinde, bir sonraki yol düzeltmesinin kendi şehirlerinde yapılması için başvuruda bulunabiliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Okyanustaki Plastik Atıklardan Yapılan Çocuk Kitabı TEB Faktoring’ten Yeni Reklam Filmi: Artık Çekinmeyin! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.