Doğa Sigorta Dijital Ajansı Clicksus Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 22 Şub 2019
Doğa Sigorta Dijital Ajansı Clicksus Oldu!

Her gün gelişen ve büyüyen müşteri yelpazesine bir yenisini daha ekleyen Clicks’us Digital, “Kaybolma, Görün” mottosu ile Doğa Sigorta’yı dijital dünyada zirveye taşımayı hedefliyor!

Yurt çapında 1850 profesyonel acentesi, brokerleri ve bankasürans kanalları, geniş servis ağı ve asistans hizmetlerini bünyesinde barındıran Doğa Sigorta, müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunar. Güçlü mali yapısı, teknolojiye uyumu, sosyal sorumlulukta topluma getirdiği fayda, şeffaflığı ve ulaşılabilirlik özellikleriyle sektörde en güvenilen şirketler arasında yerini almıştır.

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’na sponsor olması ile gündeme gelen Doğa Sigorta, “Güven Doğasında var!” ilkesini benimseyerek özellikle bu profesyonel hamlesi ile dijital dünyanın gücüne inandığını bir kez daha göstermiştir.

Doğa Sigorta’nın sosyal medya hesaplarının yönetimi, sosyal medya reklamlarının yönetimini, kampanya yönetimini, online itibar yönetimini, web sitesini, blog yönetimini ve tüm creative süreçlerini Clicks’us Digital yönetecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dünyaca Ünlü Çikolata Devi Barry Callebaut Ahtapot Sosyal Medya İle Anlaştı! Brands&Clicks, SEO’da 2018’in En İyilerini Belirledi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.