Diverseffect’ten 5 Yeni Marka Anlaşması!

Ajans Haberleri, Haberler 05 Eyl 2018
Diverseffect’ten 5 Yeni Marka Anlaşması!

Son dönemlerin, yükselen grafiğiyle dikkat çeken reklam ajansı Diverseffect, çalıştığı yerli ve yabancı global markaların arasına 5 yeni marka daha ekledi!

Türkiye’nin önde gelen markalarından; Garanti Leasing, Kelebek Mobilya, Memorial, Ağaoğlu ve Atlas Global gibi markalarla başarılı projelere imza atan Diverseffect, her geçen gün başarı çıtasını yukarı çıkarmaya ve çalıştığı marka sayısını artırmaya devam ediyor.

Yaptığı işlerle son dönemde dikkatleri üzerine toplayan Diverseffect; Schwarzkopf Professional, bluechip, Acco (Esselte Türkiye), Turoyd ve Uğur Konfeksiyon markalarını bünyesine kattı. Anlaşma sağlanan markalar ile birlikte ajans, bünyesindeki global markalara yenilerini ekledi. Anlaşılan markaların; etkinlikten kırtasiyeye, turizmden giyime sahip olduğu sektörel dağılımlar dikkat çekiyor.

Çalıştığı markaları iletişim çalışmalarıyla bir üst seviyeye taşıyan ve marka bilinirliği alanında etkili çalışmalara imza atan Diverseffect, donanımlı ve alanında tecrübeli ekibiyle yerli ve global birçok markaya; dijital iletişim, dijital pazarlama ve tanıtım hizmetleri vermeye devam ediyor.

Diverseffect hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için hemen tıklayın!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Brainworks İle Hayata geçen Proje: Altın Orman GittiGidiyor.com Kriko’yu Tercih Etti →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.