Diverseffect’ten 4 Yeni Marka Daha!

Ajans Haberleri, Haberler 23 Eki 2018
Diverseffect’ten 4 Yeni Marka Daha!

Son dönemlerin, yükselen grafiğiyle dikkat çeken reklam ajansı Diverseffect, çalıştığı yerli ve yabancı global markaların arasına 4 yeni marka daha ekledi!

Türkiye’nin önde gelen markalarından; Garanti Leasing, Kelebek Mobilya, Memorial, Ağaoğlu ve Sheraton gibi markalarla başarılı projelere imza atan Diverseffect, her geçen gün başarı çıtasını yukarı çıkarmaya ve çalıştığı marka sayısını artırmaya devam ediyor.

Yaptığı işlerle son dönemde dikkatleri üzerine toplayan Diverseffect; Finansal Kurumlar Birliği, Deva Holding, 2M Kablo ve IAB markalarını bünyesini kattı. Anlaşma sağlanan markalar ile birlikte ajans, bünyesindeki global markalara yenilerini ekledi. Anlaşılan markaların; finans sektöründen iş dünyasına, alt yapı sektöründen dijital medya sektörüne, sahip olduğu sektörel dağılımlar dikkat çekiyor.

Çalıştığı markaları iletişim çalışmalarıyla bir üst seviyeye taşıyan ve marka bilinirliği alanında etkili çalışmalara imza atan Diverseffect, donanımlı ve alanında tecrübeli ekibiyle yerli ve global birçok markaya; dijital iletişim, dijital pazarlama ve tanıtım hizmetleri vermeye devam ediyor.

Diverseffect hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için hemen tıklayın!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Avrupa Markaları Stratejist Creative Communications Agency İle Türkiye’de Dijital İletişime Hazır! SHERPA Blog Kriko’yu Tercih Etti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.