Diverseffect’in Yeni Müşterisi, Perakende Sektörünün Önde Gelen Markalarından A101 Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 24 Tem 2023
Diverseffect’in Yeni Müşterisi, Perakende Sektörünün Önde Gelen Markalarından A101 Oldu!

Türkiye’nin önde gelen perakende markalarından olan A101, dijital yolculuğunda Diverseffect Ajansı ile güçlerini birleştirdi. Geniş uzmanlık alanı ve yenilikçi yaklaşımıyla dijital pazarlama sektöründe öne çıkan Diverseffect Ajansı, müşteri portföyüne A101’i katarak, son yıllardaki yükselişini sürdürmeye devam ediyor.

Markalara dijital platformlarda fark yaratma ve büyümelerini sağlama konusunda uzmanlaşmış olan ajans, A101’in müşterileri arasına katılmasıyla birlikte uzman ekibiyle birlikte heyecanla çalışmalara başladı.
Bu iş birliğiyle A101, Diverseffect Ajansının deneyimi, uzmanlığı ve yaratıcılığından faydalanarak dijital alanda büyük adımlar atmayı planlıyor.


Diverseffect Ajansı, 2011 yılından beri faaliyet gösteren ve markalara yaratıcı çözümler sunarak dijital dünyada büyümelerine olanak tanıyan bir ajans olarak bilinir. Müşteri portföyünde yer alan Kelebek Mobilya, İstinye Üniversitesi, Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Yiğit Akü, Kimpack, King Küçük Ev Aletleri, Poca, Buzdağı Su, Abay Holding ve Birleşik Ödeme gibi 30’dan fazla marka, Diverseffect’in sunduğu yaratıcı ve etkili çözümlerden faydalanmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← TAÇ ve TAÇ Kids&Teens Sosyal Medya Ajansı Clockwork oldu! Biofeline'nin Yeni Sosyal Medya Ajansını Diverseffect Oldu! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.