Display Turkey 2015

Display Turkey 2015

Display Turkey 2015; yayıncılığın zorluklarını, yeniliklerini, fırsatlarını ve başarı hikayelerini konuşmak için dijital reklamcılığın önde gelen isimlerini bir araya getiriyor.

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirilecek olan Display Turkey etkinliğinde, yayıncılığın temel gelir modeli olan display reklamlarıyla ilgili birçok konuda profesyonellerin konuşması, sunumlar ve paneller yer alacak.

6 Mayıs 2015’te Tekfen Tower Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan bu etkinlikte Adserver kullanımı, Google reklamları, oyun önü ve video önü reklamcılığı, sayfa görüntülemesinin önemi ve etkili trafik elde etmenin incelikleri gibi daha birçok önemli konuya değinilecek.

Display Turkey’de Google Ürün Geliştirme Müdürü Alexander Bregman, Google Mobil Uygulama Endüstrisi’nden Cüneyt Unar, Google Stratejik İşbirliği Yöneticisi Elif Akay, Reklam5 Dijital Reklam Ajansı Kurucusu Mete Güleç, Netcom Media Yönetici Ortağı Zeynep Taptık Bilgen ve Listelist Kurucusu Ahmet Kırtok gibi birçok önemli isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Dijital medya sponsoru olduğumuz etkinlik hakkında detaylı bilgi ve katılım için Display Turkey web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Arçelik Genç Kreatifler Yarışması: #BenYapsam 4. E-ticaret Konferansı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.