Dijital ve Sosyal Medya Yönetimi Sertifika Programı

Dijital ve Sosyal Medya Yönetimi Sertifika Programı

Istanbul Institute ve Bahçeşehir Üniversitesi’nin ortaklaşa hazırladığı Dijital ve Sosyal Medya Yönetimi Sertifika Programı 22 Şubat’ta başlıyor.

Teknoloji ve iletişim araçlarının baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüzde, pazarlama ilke ve stratejilerinin aynı kalması beklenemez. Nitekim son dönemlerde Batı ülkelerinde pazarlamanın dijital boyutu önem kazanmış; bu sayede şirketler teknolojinin sınırsız imkânlarını da kullanmak suretiyle hedef kitle ve müşterilerine daha kolay ulaşır oldular. Bahçeşehir Üniversitesi ile Istanbul Institute tarafından ortaklaşa hazırlanan bu programda dijital pazarlama ve sosyal medyanın tüm yönleri ile anlaşılması amaçlıyor.

Dijital pazarlama alanında kariyer düşünen ya da kendini geliştirmek isteyenlerin katılacağı Dijital ve Sosyal Medya Yönetimi Sertifika Programı, 22 Şubat 2014 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde başlayacak. E-ticaret, performansa dayalı dijital pazarlama, viral pazarlama, sosyal medya pazarlaması, mobil pazarlama ve SEO/SEM gibi konuların ele alınacağı eğitimlerde Türkiye’den başarılı sosyal medya kampanyaları ve dijital iş geliştirmede yeni modeller de yer alacak.

Programa Gittigidiyor.com ve eBay Türkiye Pazarlama Direktörü Reyhan Çelik, Mindshare Dijital Direktörü Meltem Moral, Project House Euro RSCG Yönetici Ortağı Cüneyt Devrim gibi sektörün önde gelen isimleri katılım gösterecek.

Katılım için en az lisans mezunu olma şartı aranan sertifika programının katılımcıları eğitim sonunda % 70 devam koşulunu sağlamaları ve yapılacak sınavda başarılı olmaları durumunda resmi başarı sertifikası almaya hak kazanacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 8. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 7. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.