Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı

Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı

Bahçeşehir Üniversitesi ve Istanbul Institute tarafından ortaklaşa düzenlenen Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı için başvurular başladı.

Teknoloji ve iletişim araçlarının hızla geliştiği bugünlerde pazarlama ile ve stratejileri de değişime uğruyor. Pazarlamanın dijital boyutunun önem kazanması ile birlikte şirketler de teknolojinin sınırsız imkanları ve dijital platformların gücünü kullanarak hedef kitle ve müşterileri ile daha stratejik bir iletişim kurmaya başladı.

Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı bu gelişmeleri ele alarak şirketlerin pazarlama departmanlarında çalışan, kendini dijital pazarlama alanında geliştirmek isteyen ve üniversiteden yeni mezun olmuş iş arama sürecindeki adaylara eğitim vermeyi amaçlıyor.

E-ticaret, dijital pazarlama, sosyal medya pazarlaması, viral pazarlama, mobil pazarlama, e-mail pazarlama, SEO, SEM, dijital iş geliştirme ve yeni modellerin ele alınacağı programda ayrıca Türkiye’ki örneklere de değinilecek.  Tanınmış dijital ajans ve başarılı e-ticaret sitesi yöneticilerinin de katılacağı eğitim 6 hafta sürecek.

26 Nisan’da başlayacak olan Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı’na kayıt ve detaylı bilgi için Istanbul Institute web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Marmara Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı Dijital Girişimcilik Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.