Dijital Sağlık Zirvesi 2017 Katılımcıları ile “Sürdürülebilir Sağlık” Temasıyla Buluşuyor!

Dijital Sağlık Zirvesi 2017 Katılımcıları ile “Sürdürülebilir Sağlık” Temasıyla Buluşuyor!

Bu yıl 21 Aralık tarihinde Uniq İstanbul’da tam günlük bir etkinlik olarak düzenlenecek olan Dijital Sağlık Zirvesi’nde, sınır tanımayan sağlık çözümleri, sağlığın geleceği ve sağlıklı yaşamın yeni vazgeçilmezi olan giyilebilir cihazlar gibi sektörün nabzını tutan gelişmeler sektöre yön veren markaların temsilcileri tarafından ele alınacak.

Global şirketlerde başarı hikayeleri, dijitalin gücü ve bu gücün markanıza nasıl değer katacağı, yeni sağlık modeli nasıl olması gerektiği, interaktif ve dijital tıp eğitimi gibi sağlık profesyonellerinin üzerinde düşündüğü konular, Dijital Sağlık Zirvesi’nde masaya yatırılacak.

Günümüzde araştırmaları büyük bir hızla devam eden sağlıkta yapay zeka kullanımı, biyoteknolojide son gelişmeler, ilaç endüstrisinin geleceği, ilaç sektöründe dijital başarı hikayeleri, sağlıkta dijital medya kullanımı ve sağlık bilimlerinde dijital dönüşüm konular dinleyicileri olan sektör profesyonelleri ile paylaşılacak.

Türkiye’nin ilk ve tek Dijital Sağlık Zirvesi’nde siz de yerinizi almak için dhs@dhsturkey.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Organizasyon boyunca yapılacak canlı yayınları sosyal medya hesaplarından ve #DHSTurkey etiketinden takip edilebilirsiniz.

“Instagram”
“Facebook”
“Twitter”

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Analytics Meetup’ta Dijital Pazarlamada Planlamayı Konuşuyoruz! Dijital Pazarlamanın Facebook Analitiği →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.