Dijital Reklam Ajanslarını Gelecekte Neler Bekliyor?

Dijital Reklam Ajanslarını Gelecekte Neler Bekliyor?

Digital Agency Network, “The Future of Digital Agencies!” adlı e-kılavuzunu yayınladı.

Dijital ajanslar geleceği şekillendiriyor, peki dijital ajansların geleceğini ne şekillendiriyor? Global dijital ajans ağı platformu Digital Agency Network, yeni eGuide (e-kılavuz)’ında dijital ajansları gelecekte neler beklediğini ve nasıl bir dönüşüme hazır olmaları gerektiğini ele aldı.

Bu eGuide İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Asya ve Orta Doğu bölgelerinden çeşitli ülke ve şehirlerdeki reklam ajanslarını yöneten, başarılı 36 ajans liderinin cevapları ve görüşleri alınarak hazırlandı.


“The Future of Digital Agencies!” adlı eGuide’da Neler Bulacaksınız?

Yakın gelecekte ajansların çalışma biçimlerinde ve kurum kültürlerinde ne gibi değişimler gözlemlenecek. Yeni dünya düzeninde ajanslardaki ekiplerin günlük çalışma saatleri nasıl olacak? Gelecekte ajanslarda göreceğimiz ve bugün aşina olmadığımız yeni unvanlar neler olacak? Ajansınızın rakiplerine karşı durduğu yer, otomasyon nedeniyle hangi işlerin yerinden edilmesi daha olasıdır, yapay zeka ajansların iş akışını nasıl etkileyecek? Hangi ajanslar Kripto para birimini ile ödeme almaya sıcak bakıyor? Ajans dünyası sürdürülebilirlik, çeşitlilik ve eşitlik ilkelerini ne kadar önemsiyor?

Diğer ajanslar yakın gelecekte hangi sektörlere ve hangi niş hizmetlere odaklanmak istiyor ve nereden müşteri kazanmayı planlıyor? Hangi SaaS tool’larının yetersiz olduğu ve gelecekte daha fazla çeşitliliğe ihtiyaç duyulacağı düşünülüyor? Ve daha fazla birçok soru bu şık tasarımlı eGuide’da cevaplandı.

Dünyanın her yerinden 36 ajans liderinin cevaplarına ve düşüncelerine göz atmak ister misiniz? eGuide’ı ücretsiz olarak buradan indiriniz.


Digital Agency Network Nedir?

Digital Agency Network; dijital pazarlama sektörü profesyonelleri, reklam ajansları, dijital odaklı şirketler, markalar, serbest çalışanlar, çalışanlar ve kurumsal firmaların karar vericileri için global bir haber ve bilgi kaynağıdır. Ayrıca, dünyanın 7 farklı bölgesinin 114 farklı şehrinden dijital reklam ajansları, dijital pazarlama alanına eden tool’lar ve pazarlama dünyasına katkı sağlayan etkinlikler için Dijital PR ve SEO’larına katkı sağlayan bir platformudur.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Webtures’ın SEO Başarı Hikayesi: Edthoreca Bir Reklam Ajansının "Sevgi" Denildiğinde Aklına Gelen İlk Şey... →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.