“KANZ” Yılın En İyi E-Ticaret Markası Ödülünün Sahibi Oldu.

Ajans Haberleri, Haberler 25 Nis 2022
“KANZ” Yılın En İyi E-Ticaret Markası Ödülünün Sahibi Oldu.

Afili Fikirler’in Bünyesinde Bulunan “KANZ Çocuk” ECHO Awards Tarafından Yılın En İyi E-Ticaret Markası Seçildi.

70 yılı aşkın bir süredir hazırladığı koleksiyonlar ile çocuk modasının önde gelen markalarından olan KANZ, geçmişten bugüne fonksiyonel tasarımlarıyla hem güvenin hem de konforun vazgeçilmez ismi olmuştur. “Kalite her an olmalı,” felsefesinden bir an ödün vermeyen markamız, müşteri memnuniyetinin karşılığını bu yıl yeni bir ödülle aldı.

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE ortaklığıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen ECHO Awards’da e-ticaret sektörünün en iyileri arasında yarıştı. Halk oylamasıyla kazananların belirlendiği platformda, Anne/Bebek kategorisinde kendine yer bulan KANZ, Yılın En İyi E-Ticaret Markası ödülüne layık görüldü.

Afili Fikirler ailesinin, 2014 yılından beri amacı; birlikte yürüdüğü markalara her zaman beklentilerinin ötesinde kampanyalar sunarak, günümüz reklam dünyasında onlara bir ivme kazandırmaktır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← SEGER’den “Muhteşem Bayram Günleri” Kampanyası Dijital Melek Yatırımcılık Programı Beşinci Dönem Kazananları Belli Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.