Dijital Pazarlamanın Facebook Analitiği

Dijital Pazarlamanın Facebook Analitiği

Türkiye’nin en deneyimli dijital pazarlamacıları, Analytics Akademi ile 17 Kasım Cuma Günü Koç Kuluçka Merkezinde Facebook sayfalarında analitiği masaya yatırıyor.

Web sayfalarında analiz, ölçümleme ve gelişen teknolojiye entegre olmak, dijital pazarlama kanalları için büyük bir önem kazanmaya başladı. Beraberinde dijital iletişimi sürdürerek müşteri sadakati sağlamak ve satışlarımızı artırmak için sosyal ağlarımız dijital pazarlamanın en önemli araçlarından biri olmaya devam ediyor.

Birçok noktada tüketicilerimiz ile Facebook üzerinden etkileşime giriyor, doğru hedef kitleyi yakalamak, doğru mesajlar verebilmek ve satışlarımızı artırmak için çaba harcıyoruz.

Gelişen teknoloji etkin veri analizleri ile birlikte kullanıldığında büyüme odaklı pazarlama stratejilere fırsat sağlayabiliyor. Doğru ölçümleme ve başarılı optimizasyon ile birlikte günümüzün en etkili dijital pazarlama kanallarını çok daha verimli bir şekilde kullanılabilir hale geldi.

Analytics, ile satışların ve dönüşümleri ölçebilmeyi sağladığımız gibi, Facebook üzerindeki iletişiminizin başarısını ve doğru hedef kitleye, doğru mesajlar vermek pazarlama stratejilerimiz için büyük bir fayda sağlamaktadır.

Digital Analytics alanında Türkiye’nin en deneyimli profesyonellerinin konuşmacı olarak katılım sağlayacağı ve pazarlama profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği Analytics Meetup, bu ay en önemli sosyal medya kanallarından biri olan Facebook ile karşınızda olacak, Facebook Analytics ile dijital iletişiminize yön verecek.

Ebebek.com Dijital Pazarlama Müdürü Zafer Kavaklı, Analytics Akademi Eğitim Direktörü Burkay Yapaycıoğlu ve Digibus Ajans Başkanı Salih Çaktı’nın konuşmacı olarak yer alacağı ANALYTICS MEETUP FACEBOOK ANALYTICS etkinliği 17 Kasım 2017 Cuma günü saat 18:30’da Koç Kuluçka Merkezinde gerçekleştirilecek.

Ücretsiz olarak sunulan ANALYTICS MEETUP | FACEBOOK ANALYTICS Etkinliğine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.

* Sınırlı kontenjan sebebi ile kayıt olmak zorunludur.

Program

18:30 – 19:00 Networking
19:00 – 19:40 Salih Çaktı – “Facebook’ta Organik Erişimi ve Dönüşümleri Artırmak”
19:40 – 19:50 Ara
19:50 – 20:30 Zafer Kavaklı – “Facebook Reklam Optimizasyon Teknikleri”
20:30 – 20:40 Ara
20:40 – 21:20 Burkay Yapağcıoğlu – “Facebook ve Google Analytics Verileri Neden Örtüşmüyor”
21:20 – 21:30 Yarışma ve Ödüller

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Sağlık Zirvesi 2017 Katılımcıları ile “Sürdürülebilir Sağlık” Temasıyla Buluşuyor! Dünyanın En Genç Girişimcisi Jenk Oz’dan Girişimci Adaylarına Tavsiyeler [Brand Week 2017] →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.