Dijital Pazarlama Stratejileri Seminer Programı

Dijital Pazarlama Stratejileri Seminer Programı

Türkiye’nin pazarlama alanında en etkili isimlerinin eğitmen olarak katılacağı Dijital Pazarlama Stratejileri Seminer Programı 22-23 Mart tarihlerinde gerçekleşecek.

Business Management Institute tarafından düzenlenecek olan Dijital Pazarlama Semineri, günümüzde en önemli mecra haline gelmiş olan dijital platformlar için iş dünyasına yönelik bütünsel bir dijital pazarlama stratejisi oluşturma bilgi ve becerisini kazandırma amacını taşıyor.

Google Ex – Bölgesel Pazarlama Direktörü Mustafa İçil, Turkcell Dijital Kanallar Bölüm Başkanı Sertan Eratay, Hürriyet Dijital Pazarlama Çözümleri Koordinatörü Haymi Behar ve Creasoup Ajans Başkanı Eray Endeş gibi sektörün uzman yöneticilerinin eğitmen olarak katılacağı seminer programı; katılımcılarına dijital dünyada tüketiciler ve markaların nasıl iletişime geçtiğinden yola çıkarak, iş dünyasına uygulanabilir etkili dijital pazarlama stratejisi tüyolarını aktarmayı amaçlıyor.

22-23 Mart tarihlerinde Point Hotel Balmumcu’da gerçekleşecek olan Dijital Pazarlama Stratejileri Seminer Programı hakkında detaylı bilgi ve kayıt formuna şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nöropazarlama Sertifika Programı Marka Pratikleri Yüksek Lisans Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.