Dijital Pazarlama Konferansı 2013

Dijital Pazarlama Konferansı 2013

İnfoloji Akademi’nin Yıldız Teknik Üniversitesi ile birlikte gerçekleştireceği Dijital Pazarlama Konferansı 16 Kasım’da Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü Oditoryum’da!

Lidyana.com kurucu ortağı Hakan Baş, Plasenta Sosyal Medya Ajansı kurucu ortağı Cem Batu, Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. İbrahim Kırçova gibi dijital pazarlama sektörünün önde gelen uzmanlarının konuşmacı olarak katılacağı konferansta, katılımcılar profesyonellerle bir araya gelerek başarı hikâyelerini kendi ağızlarından dinleyecek.

dijital pazarlama konferansı

Dijital pazarlama stratejileri, dijital dünyada marka yönetimi, online itibar yönetimi, e-ticaret, dijital mecralarda ölçme ve değerlendirme konularının ele alınacağı konferansta katılımcılara Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika verilecek.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medya Zirvesi 2013 Mobil Pazarlama Konferansı 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.