Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı

Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı

Digital Age ve İstanbul Bilgi Üniversitesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Dijital Pazarlama İletişim Sertifika Programı 30 Nisan-18 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.

Dr. Kaan Varnalı koordinatörlüğünde gerçekleşecek olan Dijital Pazarlama İletişim Sertifika Programı, dijital pazarlama alanında uzmanlaşmış profesyoneller ve akademisyenlerin katılımıyla 30 Nisan itibariyle başlıyor.

Dijital dünyanın nimetlerinden yararlamak isteyen pazarlama yönetici ve profesyonelleri, bu alanda kariyer yapmak isteyen ve geleceğini dijital ortamda inşa etmek isteyen tüm yeni mezunları ve öğrencileri ağırlayacak olan program, strateji oluşturmadan uygulamaya ve ölçümlemeye dijital pazarlama ile ilgili birçok konuda katılımcılarını bilgilendirmeyi amaçlıyor.

Bu dönem dördüncüsü gerçekleştirilecek programda büyük markaların uzman pazarlama profesyonelleri, ajans çalışanları ve başkanları, akademisyenlerin yanı sıra Web Psikoloğu ve Dijital Age Summit 2014 konuşmacısı Nathalie Nahai de eğitimci olarak katılacak.

DMC Sertifika Programı

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← E-ticaret Akademisi Eğitim Programı Nöropazarlama Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.