Dijital Pazarlama İletişimi Haftası

Dijital Pazarlama İletişimi Haftası

İstanbul Ticaret Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü 20-24 Mart 2017 tarihleri arasında Sütlüce Kampüsü’nde “Dijital Pazarlama İletişimi Haftası” düzenliyor.

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim  Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü  bu yıl dijital pazarlama iletişimi sektörünün önemli temsilcilerini üniversitenin Sütlüce kampüsünde 20-24 Mart 2017 tarihlerinde bir hafta boyunca ağırlayacak.  İlk kez üniversite bünyesinde sektör temsilcilerinin üniversite öğrencileri ve dijital pazarlamaya gönül verenlerle buluşacağı etkinlikte ünlü markaların dijital pazarlama yöneticileri, dijital ajans temsilcileri, bu alanda çalışan akademisyenler, ünlü YouTuber’lar dijital pazarlama iletişiminin temel dinamikleri ve işleyiş yapısı konusunda söz alarak deneyimlerini aktaracak.

33 konuğun söz alacağı etkinlikte Zarakol İletişim’den Dijital İletişim Direktörü sayın Onur Yazıcıoğlu, Tribal Sahada Pazarlama Ajans Kurucu Ortağı sayın Emine Pura, 3P Ürün Yerleştirme Ajans Başkanı Sayın Mehmet Akif Ebiçlioğlu, Nörodiscover Sahibi

Kılınç Orhan Erdemir ve Doç.Dr.Uğur Batı, Muse Network CEO’su Serdar Ekrem Şirin, ünlü YouTuber’lar Cansu Dengey, Cansu Akın, Ece Targıt, n11.com  Dijital Pazarlama Müdürü sayın Barış Kahraman, Unit ‘in Yöneticisi sayın Gökhan Gökova ve Mezo Digital’in Kurucusu sayın Nabat Garakhanova gibi önemli isimler yer alacak.

Dijital Pazarlama İletişimi Haftası’nın Dijital Medya sponsorluğunu ise Dijital Ajanslar Platformu üstlenerek dijital platformlarda etkinliğe destek sağlayacak.

dijital-pazarlama-iletisimi-haftasi-istanbul

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← GİLT Akademi’17 Analytics Meetup – Fail Analytics →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.