Dijital Pazarlama Akademi

Dijital Pazarlama Akademi

Dijital Pazarlama Akademi Nedir?

Türkiye’nin önemli akademisyen ve dijital pazarlama uzmanları eşliğinde hazırlanmış bir paket programdır. Jüri onayıyla programa kabul edilen adaylar birçok eğitime dahil olacak, birçok networking etkinliğinde sektörün öncüleri ile bir araya gelecek. Program 45 asil katılımcı ve 100 dijital pazarlama uzmanının yanı sıra yaklaşık 500 de misafir katılımcıya ev sahipliği yapacak.

30′un üzerinde konuşmacıya ev sahipliği yapacak Dijital Pazarlama Akademi’de 50+ saatlik eğitimin yanısıra paneller, atöyle çalışmaları, vaka çalışmaları, şirket gezileri, networking toplantıları ve kapanış kokteyli gibi birçok alt aktivite de gerçekleştirilecek.

Şirket gezileri ve kokteyl hariç etkinliklerin tamamı İst. Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde gerçekleştirilecektir.

Etkinlik, İst. Bilgi Üniversitesi E-ticaret Kulübü tarafından düzenlenmektedir.

Son başvuru: 4 Nisan 2013

Etkinlik, ulaşım ve ücretsiz servisler hakkında bilgi almak için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Medya Planlama ve Satın Alma Sertifika Programı Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Pelin Gülcan
Pelin Gülcan
ODTÜ Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği'nde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Pelin, DijitalAjanslar.com'un içeriklerini koordine ediyor ve sosyal medya iletişimini sürdürüyor.