Dijital Medya Zirvesi 2015

Dijital Medya Zirvesi 2015

Dijital Medya Zirvesi, “Dijitalin Gücü” teması ile 22 Mayıs 2015 tarihinde Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü’nde gerçekleşecek.

DMZ 2015, dijital dünyanın öncü isimlerinin yer aldığı, reklama ve reklam sektörüne gönül veren kişileri bir araya getiriyor. Pazarlama stratejileri, marka yönetimi, viral video gibi konuların işleneceği zirvede, dijitalin gücü ve geleceği konuşulacak.

Gerçekleştirdiği projeler ile adından söz ettirmiş, dijital dünyanın önemli isimlerinin yer aldığı zirvede katılımcılar network edinme şansı yakalayacak. Etkinliğe başta ajans çalışanları, marka yöneticileri ve reklam sektörü çalışanları olmak üzere dijitalin gücüne inanan herkes katılabilecek.

Dijital Medya Zirvesi’ne; Onedio Kurucu Ortağı Ahmet Çağan Yıldırım, Boomerang İstanbul Kurucu Ortağı Evren Kacar, ManajansJWT Kreatif Direktörü Olcayto Cengiz, Plasenta Kreatif Stratejisti Cihan Yılmaz, Pazarlamasyon Yönetici Ortağı Haydar Özkömürcü, Monitera yöneticilerinden Sinem Isıyel, Morhipo Dijital Marka Yöneticisi Ceren Topaloğlu, Pure New Media eski Creative Group Head Taci Yalçın, viral videonun gücünü bizlere en iyi aktaran ekip Batesmotelpro’dan Tansu Tunçel ve Volkan Öge, Sosyolog Stratejist Başak Temel ve Twitter fenomenleri Taci Kalkavan, Kutup Zencisi, RayMalifalitiko, Jokato konuşmacı olarak katılacak.

dmz2015

Son kayıt tarihi 21 Mayıs olan ve kontenjanı 400 kişi ile sınırlı etkinlik hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz kayıt için Dijital Medya Zirvesi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mobil İstanbul: App Strategy Workshop Startup Weekend İstanbul 2015 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.