Dijital İnsan Kaynakları Konferansı

Dijital İnsan Kaynakları Konferansı

İnsan Kaynakları sektörünün dijitalleşme sürecni mercek altına alan Dijital İnsan Kaynakları Konferansı 28 Kasım’da İstanbul Salt Galata’da gerçekleşecek.

İnsan Kaynakları dünyasından katılımcılarına vizyoner konu ve konuklarıyla ulaşacak olan Dijital İK Konferansı, bu yıl Vodafone ana sponsorluğunda “Çeşitliliği Yönetmek” teması altında gerçekleşecek. Kurumsal çeşitliik ve dahiliyet, farklılıkların uyumu, yeni nesilin yeni ihtiyaçları, dijital dünya değerleri ve değişen liderlik anlayışı, cinsiyet ve fırsat eşitliği gibi konuların ele alınacağı konferansta katılımcılara yeni İnsan Kaynakları disiplini ve bakış açıları aktarılacak.

Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkiler ve İletişim Direktörü Gizem Keçeci ve Yetenek Geliştirme Direktörü Bülent Bayram, Nestlé Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Neil Edwards, Unilever İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkanı Steven Gross, Yeni Nesil İK Direktörü Seda Kayrak Kızıltan, Deloitte Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Ebru Pilav ve Pepsico Saha Satış İnsan Kaynakları Müdürü İrem Önal gibi İK alanında uzman yönetici ve akademisyenlerinin konuşmacı olacağı konferansta, TEVİTÖL öğrencileri de söz alacak.

İnsan kaynakları alanındaki gelişmeleri tartışmak amacıyla çeşitli panellerin gerçekleştirileceği Dijital İnsan Kaynakları Konferansı hakkında detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Aslanoba Capital/GDG İstanbul Mobile Hackathon Doğrudan Pazarlama Ödülleri Sahiplerini Buldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.