Dijital Girişimcilik Sertifika Programı

Diğer Eğitimler, Eğitim 01 Nis 2014
Dijital Girişimcilik Sertifika Programı

Inventures ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin ortaklaşa gerçekleştireceği Dijital Girişimcilik Sertfika Programı 16 Nisan’da başlıyor!

Inveon kurucuları tarafından hayata geçirilen ve internet, mobil, yazılım gibi alanlarda girişimler için erken aşama yatırımcı olma rolünü üstlenen Inventures ile Bilgi Üniversitesi tarafından ortaklaşa gerçekleştirilecek Dijital Girişimcilik Sertifika Programı dijital girişimciliğe ilgi duyan profesyonelleri ağırlamaya hazırlanıyor.

İnternet ortamında başarılı bir girişimci olmanın yollarının katılımcılarla birlikte ele alınacağı dijital girişimcilik sertifika programı kapsamında; girişimciliğin temelleri, fizibilite analizi, yeni şirket yönetimi, İK politikaları, teknik web mimarisi başlangıcı, girişimcilikte PR, dijital pazarlama gibi konulara yer verilecek.

dijital girişimcilik programı

16 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında 6 hafta gerçekleşecek olan program hakkında detaylı bilgi ve kayıt için Bilgi Eğitim web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı E-ticaret Akademisi Eğitim Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.