Dijital Bankacılık Uygulaması: Simple

Dijital Bankacılık Uygulaması: Simple

Dijital Bankacılık Uygulaması Simple, bankacılık işlemlerini dijital teknolojiyi kullanarak yeniden şekillendiriyor! Dijital Bankacılık Uygulamaları arasında dikkat çeken Simple ile bankacılık işlemlerini dijital ortamda yapmak kolaylaştı.

Bankacılık işlemlerini dijital ortamda yapmak, yeni çıkan iPhone uygulaması Simple ile çok kolay…

İlk önce web sitesine kayıt oluyorsunuz ve size Visa’nın geçtiği her yerde kullanabileceğiniz bir “Simple banka kartı” veriliyor.

Simple’ın amacı banka süreçlerini iyileştirmek ve bankaların bizlerden aldığı ücretlerden kurtulmak. Bu ücretlerin içerisinde ATM kesintileri yer almakta, Dijital bankacılık uygulaması Simple ile Allpoint’ten (Simple ortağı) para çekmeniz halinde hesabınızdan herhangi bir ek kesinti de olmuyor.

 

Birden çok özelliği olan bu dijital bankacılık uygulamasında herhangi bir bankanın sağlayacağı hesap bilgisinden finansal hareketlere kadar her şeyi görebilirsiniz. Telefonunuz ile faturanızın fotoğrafını çekip hesabınızdan depozito için yapılacak ödemeyi kontrol edebilirsiniz.

Mobil bankacılık uygulamasında bir de Amaçlar/Hedefler bölümü yer almakta, bu bölüme almak istediğiniz ürün ya da seyahat için ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu yazıyorsunuz, Simple sizin için günlük ne kadarlık bir kesinti yapmanız gerektiğini hesaplıyor.

Simple uygulamasını kullanmak ve hesap açmak için iOS 5.0 ya da daha üst versiyona sahip bir iPhone‘a ihtiyacınız var. (Android versiyonu için çalışmalar sürüyor.)

Simple’da hesap açıp kullanabilmeniz için davet edilmeniz gerekiyor.

Dijital bankacılık uygulaması Simple hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gezi Parkı İllüstrasyonları Instagram Kampanya Örneği: Boticca →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.