10 Eki 23
Etkinlikler menu icon D/A

Digitalzone Exclusive: Generative AI etkinliğinin ilk 3 oturumu

Digitalzone Exclusive: Generative AI etkinliğinin ilk 3 oturumu
13 Eylül 2023 Çarşamba günü gerçekleştirilen Digitalzone Exclusive: Generative AI etkinliğinin ilk 3 oturumunu sizlerle paylaşıyoruz. Etkinlikte yapay zeka alanındaki son gelişmeler masaya yatırıldı ve sektörün önde gelen isimleri deneyimlerini aktardı. 6 farklı oturumda yapay zeka ekosistemi ve geleceği tartışıldı. Yakın zamanda tüm sunumları Digitalzone Exclusive Youtube kanalında paylaşılacaktır . Digitalzone Exclusive gelişmelerini takip etmeyi unutmayın!

Generative AI Danışmanlığı Hakkında Bilgi Al

 


Yapay Zeka Tabanlı Yeni Nesil Çalışma Kültürü

Wope'un kurucusu Yiğit Konur, Digitalzone Exclusive: Generative AI'daki sunumu sırasında "prompt mühendisi" olarak üretken yapay zekayı etkin bir şekilde kullanmaya yönelik strateji ve teknikleri hiçbir yerde göremeyeceğiniz örnekleriyle anlatıyor.

Sunumu İzle

 

LLM'ler (Large Language Models) ile İşinizi Katlanarak Büyütün

Searchbase kurucusu Yusuf Hilmi satış, pazarlama, ürün, operasyonlar ve müşteri desteği için yapay zekadan yararlanma konularını ele aldı. Videoda LLM'ler ile kişiselleştirilmiş içerik oluşturma, çeviri, işe alım, dönüşüm oranı optimizasyonu gibi konular üzerinde kullanım örnekleri gösteriliyor.

Sunumu İzle

 

Türkiye'de Üretken Yapay Zeka (GEN Al) ve İş Dünyası 

Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi'nde BD Executive olarak görev alan Zeynep Mavi, yapay zeka ekosistemine genel bir bakış sundu ve şirketlerin üretken yapay zeka kullanımına ilişkin yapılan anketin sonuçlarını paylaştı.

Sunumu İzle