Digital Exchange, 2022 Premier İş Ortağı statüsü kazandı!

Ajans Haberleri, Haberler 04 Şub 2022
Digital Exchange, 2022 Premier İş Ortağı statüsü kazandı!

İstanbul’da yer alan bir dijital ajans olan Digital Exchange, Google Partners programında 2022 Premier İş Ortağı statüsü kazandı.

Digital Exchange şirketinin uzmanlardan oluşan ekibi, İstanbul bölgesinde, markalar için analytics, performans reklamcılığı, sosyal medya, content marketing, influencer marketing, SEO & SEM gibi konularda destek sunar. Sundukları tüm teklifleri web sitelerinde bulabilirsiniz.

Bu ay Google, yeni Google Partners programı kapsamında, dünya genelinde en iyi performans gösteren dijital pazarlama iş ortaklarının başarısını Premier İş Ortağı statüsüyle ödüllendirdi.

Digital Exchange, Google Partners programında seçkin Premier İş Ortakları arasında yer alıyor. Bu program, diğer marka ve işletmeler adına Google Ads hesapları yöneten reklam ajansları ve üçüncü taraf şirketler için tasarlanmıştır. Görevi ise şirketleri yenilikçi araçlar ve kaynaklarla destekleyip müşterilerinin dijital ortamda başarıya ulaşmasına ve büyümesine yardımcı olmaktır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← digital/design/integrated/paris, 2022 Trend Raporlarıyla Dijital İletişime Işık Tutuyor! İşte Webtures’ın Yenilikçi Kültürü! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.