Digital Excellence Sertifika Programı İle Dijital Mükemmelliği Yakalayın

Digital Excellence Sertifika Programı İle Dijital Mükemmelliği Yakalayın

Dijital Excellence Program ile işinizi geliştirmek için odaklanmanız gereken dijital süreçleri ve inovatif stratejileri kolaylıkla öğreneceksiniz!

Dijital pazarlamanın etkisi günümüz dünyasında hızla artıyor. Dijital Excellence Program’ı şimdiki veya gelecekteki işinizi içerisinde olduğumuz dijital değişime adapte etmeniz için ihtiyacınız olan için dijital pazarlama araçları, altyapıları ve stratejilerini içeriyor olacak. Eğitim, geniş ve kapsamlı içeriği ile dijital değişim ve pazarlama süreçlerinin detaylı olarak anlaşılmasını sağlayacak.

Dijital Excellence Program’ı ne zaman ve nerede gerçekleşecek?

Eğitim 17 Kasım 2018- 05 Ocak 2019 tarihleri arasında, GarantiPartners Girişim Üssü, Mecidiyeköy’de gerçekleştirilecek.

8 hafta sürecek programda, Cumartesi günleri 09:15 – 17:15 aralığında, toplam 56 saat eğitim verilecek.

Eğitime kimler katılmalı ve eğitim ücretli mi?

Yeni mezun, iş dünyasına atılmış veya kendi markasına dijitale taşımak isteyenler için ideal olan eğitim programı, sertifikalı bir eğitimdir.

Dijital Excellence Program, ücretli bir eğitim programıdır. Ancak erken başvuru yapanlar için erken başvuru indirimi imkanı sunmaktadır. Erken başvuru için aşağıdaki başvuru linkine tıklamak yeterlidir.

Dijital Excellence Program’ı eğitmenler kimlerdir?

Dijital Excellence Program’ın eğitmenleri arasında; Pazarlamasyon ve Marketing Meetup’ın Kurucusu Necip Murat, Pegasus Havayolları Dijital Ürün Yönetimi ve Büyüme Pazarlaması Müdürü Emre Güney, n11 Dijital Pazarlama Müdürü Aykut Alçelik, Kriko.io Kurucusu Uğur Eskici, GroupM Dijital Direktör Mesut Şefizade, GroupM Kıdemli Data ve Teknoloji Yöneticisi Yiğit Yazgı gibi dijital pazarlama sektörünün önemli isimler yer alıyor.

Eğitim programının konu başlıklarını görmek için: tıklayınız.

Başvuru için: tıklayınız.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Marmara Üniversitesi’nden Pazarlama Yöneticilerine Yönelik Eğitim Programı Brainworks Academy Digital Thinking & Technology temasıyla Meetup düzenliyor. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.